Jump to content

Vikendica maloljetnog djeteta


MS2106

Preporučene objave

Postovani,molim vas za savjet i pomoc.trenutno sam u brakorazvonoj parnici sa muzem i prosle godine smo kupili vikendicu koju je on meni iza leda upisao kao kupca svojeg oca.ove godine sam ja to saznala i trazila da ju prepise da nase maloljetno dijete jer je i kupljna namjerom da njemu ostane nekretnina kada naraste.On je to ucinio darovnim ugovorom i sada on tuzi sina za nistanost darovnog ugovora jer sam ga ja kao prisilila na to.mene interesira da li jr to moguce i da li mogu dobiti besplatnog odvjetnika posto tuzi maloljetno dijete koje kao ja zastupam?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U tuzbi pise da ja zastupam(tuzenika) dijete navode me kao "zz"neznam sto znaci ta kratica.

Ja sam bila na centru neki dan no medutim oni nemaju info o tom predmetu i kazu da moze biti da ce biti obavijesteni o tome,a moze biti da xe sud to rijesiti bez njih.ja uopce neznam kako postzpiti sada jer imam nekoliko sporova sa muzem gdje me tuzi za sve moguce i jednostavno vise nemam mogucnosti sve to placati.

Imam 30 dana rok da napisem odgovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 15. 10. 2022. u 11:35, MS2106 je napisao:

U tuzbi pise da ja zastupam(tuzenika) dijete navode me kao "zz"neznam sto znaci ta kratica.

Znači zakonska zastupnica.

Dana 15. 10. 2022. u 11:35, MS2106 je napisao:

Ja sam bila na centru neki dan no medutim oni nemaju info o tom predmetu i kazu da moze biti da ce biti obavijesteni o tome,a moze biti da xe sud to rijesiti bez njih

Mišljenja sam da su već trebali biti obaviješteni.

Dana 15. 10. 2022. u 11:35, MS2106 je napisao:

ja uopce neznam kako postzpiti sada jer imam nekoliko sporova sa muzem gdje me tuzi za sve moguce i jednostavno vise nemam mogucnosti sve to placati.

Pokušajte sa pravom na besplatnu pravnu pomoć. 

Dana 15. 10. 2022. u 11:35, MS2106 je napisao:

Imam 30 dana rok da napisem odgovor

Možete od suda zatražiti produženje roka, ali pazite da ovaj zahtjev uputite prije isteka roka od 30 dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija