Jump to content

Van troškovnički radovi - adaptacija


Phoenix_AZ

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Molim informaciju o (ne)postojanju mojih obaveza prema izvođaču radova na adaptaciji kuće.

Prekršili smo odredbe Ugovora o radovima te ZOO u smislu da svi VTR-ovi moraju biti u pismenom obliku.

Izmjenili smo troškovnik (usmeno) o stavkama jedne prostorije, ali smo se uživo dogovarali, mjerili zajedno, crtali i sl., tako da je ta odluka o izmjeni dotične stavke donesena zajednički i u dogovoru.

Za drugu stavku koja se cijenovno promijenila od trena izrade troškovnika do kupovine materijala izvođač me zvao iz dućana da me o istom obavijesti i pita što želim.

Međutim, za najveći VTR me nije ni pitao niti obavjestio da će to napraviti, a ne radi se o onim hitnim mjerama nego njegovoj komociji. Dakle, niti me obavijestio, niti pitao (ni usmeno), ništa. Ja nisam ništa protestirala, doduše (opravdani razlog)
Nisam mjesecima u kontaktu s njim, ne znam da li naš ugovorni odnos još traje i imam li ja obavezu plaćanja toh VTR-a, a on nikad mi to nije rekao?

 

Nadalje, sva plaćanja prema njemu radila sam preko banke. Međutim, nikad nisam dobila nikakav račun niti potvrdu primitka uplate, ništa.

Unaprijed hvala.

uređeno: od Phoenix_AZ
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija