Jump to content

Zatvaranje društva bez dugova - tehnička pitanja


Lillydoo

Preporučene objave

Pozdrav forumaši, razmišljam o zatvaranju društva koje nema dugovanja ubrzanim postupkom, a javljaju se dodatna pitanja, najviše ona tehnička:

- kada se isplaćuje posljednja plaća? (npr. društvo se zatvara danas, ali postoji plaća za aktualni mjesec koju je potrebno još obračunati i isplatiti.)

- da li je moguće naknadno ulaziti u prisilnu naplatu otvorenih računa ili zatvaranjem društva na neki način odustajem od potraživanja koja su otvorena?

- u kojem momentu zatvaramo bankovni račun? Jer postoje usluge koje se fakturiraju tek po isteku mjeseca. Npr. zatvorimo društvo danas, ali za dva tjedna stiže račun za uslugu mobilne telefonije i on mora biti plaćen, a i zaveden u knjigovodstvo. Isto tako možda mi netko do datuma zatvaranja neće platiti moj račun pa bi moj novac stigao kasnije na račun.

Ako je tko prolazio kroz postupak pa da može podijeliti iskustva s tim tehničkim stvarima bilo bi odlično.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija