Jump to content

hzzo


anonimno

Preporučene objave

moja kćer je bila redovita studentica,a ja sam joj uplaćivala dopunsko zdravstveno osiguranje mada to nisam morala.To da nisam morala saznala sam tek kasnije i ako san osobno bila u Zavodu i razgovarala sa službenicom kad sam potpisivala policu,službenica je znala da je djevojka redovita studentica i nije mi ništa rekla.Mogu li tražitit povrat novca?Trebamo li svi u ovoj zemlji biti pravnici,ekonomisti...znati SVE,jer ako neznaš-nadrapaš...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dopunsko osiguranje je dobrovoljno osiguranje koje se Vi ugovorili kao ugovaratelj za svoju kćer, pretpostavljam. Štima da to možda niste morali napraviti i da ste malo krivo procijenili situaciju, ali ono ipak pokriva neke stvari (rizike) za redovne studente u zdravstvenom osiguranju koje ne pokriva oo oslobađanje od doplate koje ostvaruju po svom statusu i zahtjevu.

 

Sada nema smisla poduzimati više ništa, jer za to nema pravne osnove, ali drugi puta kada ulazite u nekakvo osiguranje ili pravni odnos (brak recimo) razmislite tri puta, ukoliko ste poslovno sposobna osoba, ukoliko niste onda će to netko drugi napraviti za Vas.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 godina kasnije...
Dopunsko osiguranje je dobrovoljno osiguranje koje se Vi ugovorili kao ugovaratelj za svoju kćer, pretpostavljam. Štima da to možda niste morali napraviti i da ste malo krivo procijenili situaciju, ali ono ipak pokriva neke stvari (rizike) za redovne studente u zdravstvenom osiguranju koje ne pokriva oo oslobađanje od doplate koje ostvaruju po svom statusu i zahtjevu.

 

Sada nema smisla poduzimati više ništa, jer za to nema pravne osnove, ali drugi puta kada ulazite u nekakvo osiguranje ili pravni odnos (brak recimo) razmislite tri puta, ukoliko ste poslovno sposobna osoba, ukoliko niste onda će to netko drugi napraviti za Vas.

 

 

I ja sam dosla do zakljucka da vise nema pravnih strucnjaka ni po firmama ni po ustanovama koji ce upozoriti na necija prava (nekada je u svakoj firmi postojao pravnik koji bi sluzio nekoj svrsi) svi zaposlenici rade kao lutke bez osjecaja za druge ,nema sankcija za nepoduzete radnje i tako ide .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija