Jump to content

Krivotvorenje tzv "Bijelih Recepata"


anonimno

Preporučene objave

Nedavno mi je majka našla krivotvoreni recepte za normabele i xanaxe koje sam uz pomoć svoje djevojke krivotvorio,tj. ona ih je krivotvorila ,ali meni je majka našla i faxirala tom mom liječniku koji mi daje terapiju(heptanone),koji je to proslijedio policiji.Bio sam na mukotrpnom razgovoru u policijskoj postaji,te sam nažalost bio prisiljen reći ime svoje djevojke da je i ona upletena u to.Pitanja:1)po kojem ću postupku biti kažnjen? 2)koji sudski postupak me sad čeka ili moju djevojku. 3)Da li meni u policijskoj postaji smiju pregledavati brojeve u mome mobitelu?Nisam nikad kažnjavan ,ali sam evidentiran kao ovisnik o opijatima.Imam 20 godina .unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1) Čeka te kazeni postupak za kazneno djelo krivotvorenja isprave

2) i tebe i djevojku najvjerojatnije čak postupak

3) pregledat ti mobitel mogu, ali za ulazak u imenik bi trebala pribavit nalog za pretragu. Međutim pitanje je da li će to policija priznati na sudu (100% neće).

Bit ćeš najbvejrojatnije kažnjen uvjetnom, ali policija će te odsada držati na oku jer te imaju registriranog kao počinitelja kaznenog djela, a posebice kada je to povezano s drogom stave te na pik. Moj savjet je sljedeći:

- brzo na odvikavanje,

- maknuti se od prijatelja i društva koje konzumira droge ili te potiče na to,

- niakko, ali nikakviše imati drogu uza se, jer će te policija sada češće pretresati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...transakcionom analizom ( znate ono: ja nisam OK, drugi nisu OK ) Istina je da ovisnost i apsurdne postupke, pa i ovaj ne izaziva "glad" opijatnih receptora nego temeljni poremećaj osobnosti - onaj koji sa sobom kao kriterij ili dio šireg opisa nosi loše mišljenje o sobi i samouništavajuće postupke poput uzimanja sredstava ovisnosti.

 

Vrlo često je taj temeljni poremećaj upravo onaj koji je odgovoran i za veliki dio obiteljske problematike - BPD, Granični, Emocionalno nestabilni poremećaj osobnosti....

 

Stoga, nema rješenja ...- ni za problem ovisnosti, ni za probleme u obitelji, dok poremećaji osobnosti ne zauzmu mjesto i važnost koja im pripada.

 

Obavezno psiho-socijalno lijećenje ( komune su primitivni oblik istog ) i zaštita bliskih osoba !!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma kakvo psihosocijalno liječenje u komunama????

o čem ti pričaš

Komune služe samo i jedino za pranje ostataka mozgova ovisnika, te skupljanje sadržaja džepova istih.

U osnovi imaš pravo, no koliko savršeno zdravih si sreo na cesti, i ne čini li konstantna interakcija sa emocionalno nestabilnim grupicama i sama izvor unutrašnjih problema?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U osnovi imaš pravo, no koliko savršeno zdravih si sreo na cesti....?

 

Ovo je bitno pitanje. Argument "svatko ima nešto ne stoji" . Postoje poremećaji osobnosti, stečeni i "prirođeni" od koji su neki štetni po osobu i po okolinu relativno( pr. PTSP), a postoje i apsolutno "teški i opasni" poremećaji poput graničnog i antisocijalnog koji moraju i zahtijevaju društvenu prevenciju i intervenciju. Na koji način, kojim sredstvima i kako odrediti granice ...sve to mora jednoom postati predmet diskusije...

 

 

 

i ne čini li konstantna interakcija sa emocionalno nestabilnim grupicama i sama izvor unutrašnjih problema?

 

...ne da čini, nego je to čest i kompleksan problem. Poremećene osobe imaju mehanizme dovođenja bliskih osoba u stanje induciranog pogrešnog doživljavanja sebe i stvarnosti ( primjerice upišite u Gooogle - "non-borderline "- ). Žalosno, takve osobe zatim postaju dvostruko viktiminizirane primjenom pravno - kaznenog sustava, ne uzimajući u obzir psihodinamiku koja je dovela do toga da takve osobe uopće dospiju u sukob sa zakonom. Primjer su lažne optužbe za obiteljsko nasilje , kojima se služe osobe s BPD uzrokovane mehanizmima projekcije svojih postupaka na blisku osobu, s ciljem da pred drugima i pred sobom prikriju bol zbog osjećaja nevrijednosti i "kažnjivosti" vlastitih postupaka.....

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I tako ja uvaljo svoju djevojku u govna i sljedeći dan sam promijenio iskaz i pojeo sva govna isključivo ja .i tek toliko o "drukanju" dragih osoba.kad sam u policiji sljedeći dan trebo reć pred njom i policijom da, ti i ja smo to radili,ja sam šutio i ona je otišla doma ko da nikad ništa nije bilo.treba napomenuti da je ona cijelo vrijeme negirala svoju upletenost u to.i eto the hole case is complited. :-D:-x

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako misliš da si je spasio promisli dva puta. Naime da je i ona osjetila strah od kaznenog progona, možda bi malo razmislila o drogi i posljedicama nezakonitog ponašanja. Ovako će samo misliti "mogu se izvućI" pa će možda drugi put uletjeti u puno veći problem iz kojeg je ti tada nećeš moći izvući.

 

Razmišljaj malo više u budućnost i o tome koju odgovornost snosiš za druge oko sebe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija