Jump to content

pomozite ljudi


gunac

Preporučene objave

Kako je moguće u Državi HR da jedna osoba živi na neprijavljenoj adresi skoro 1 godinu i ja ne mogu ništa čak policija ne želi o tome ništa znati!

Kžu mi znate koliko ljudi živi na svakojakim adresama pa i ako vaš bivši pa šta???

Razvedeni smo sudski ,samovoljno odselijo kod ljubavnice kod nje živi skoro 1g. neprijavljen!!!

U tjeku parnica o podjeli ulazi mi u kuću kad me nema i prčka!

Molim savjet gdje su moja prava i kako postupiti?

Hvala!

Ljubavnica je u blaženom stanju i treba roditi u šestom mj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa promijenite bravu, po mogućnosti stavite protuprivalna vrata! :-D

Parnica će teći, a ako dijelite stan u kojem vi živite, šta vas briga, završit će se ...

Ne sekirajte se previše, ne spominjite puno ljubavnicu da vam radi toga još ne bi tražio smanjenje alimentacije radi izmijenjenih okolnosti, mislim imat će 2 a ne 1 dijete...pa mora pridonositi i za uzdržavanje 2 dijetea i nevjenčane supruge.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja ću vam samo reći za ovaj dio koji se odnosi na prijavljivanje adresa. ne biste vjerovali, ali zaista je tako kako su vam rekli. masa ljudi ne prijavljuj eprebivalište, a niti boravište. neki se stalno seljakaju, pa se niti ne stignu prijaviti na jednu addresu, a već su na drugoj, a neki mute sa porezom, pa im se ne isplati, a treći jednostavno možda zbog kakvih problema sa kaznama i policijom, itd. mnogo je razloga, stoga je bolje ne pačati se u to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija