Jump to content

mjera stručne pomoći u izvršavanju roditeljske dužnosti


zg43

Preporučene objave

  Poštovani ! 

Evo da Vam se ponovo javim s obzirom da mi je potrebna Vaša pomoć . Moj si je prije četiri godine bio smješten u dom za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi , razlog takvoj odluci centra za socijalnu skrb je bilo moje veoma teški  zdravstveno stanje , obiteljsko nasilje  te djetetovo neprikladno ponašanje i nemar u školi .  Dakle sin je proveo četiri godine u dječjem domu za to vrijeme sam ja redovito odlazila na psihoterapiju i bila praćena o strane psihijatra  zbog depresije i anksijoznosti .                         Zbog navedenog sam već tri godine pod  lijekovima točnije anksijoliticima ( Misar ) te redovno odlazim kog psihijatrice .   U Lipnju prošle godine sin je vraćen kući  , u isto vrijeme se moj bivši suprug ( nakon 14 godina rastave ) vratio meni s obzirom da nije imao gdje stanovati . Kako je kod sina i dalje prisutan nemir odnosno neprikladno ponašanje koje psiholozi pripisuju pubertetu i adolescenciji a moj bivši na žalost nema razvijene roditeljske kompetencije savjetovano nam je da se uključimo u školu za roditelje što smo i učinili . Danas mi je na kućnu adresu stigao poziv od centra za socijalnu skrb za razgovor vezan uz roditeljsku skrb nas sinom , može li mi netko objasniti dali se tu radi o ponovnoj mjeri   stručne pomoći ili je onoga se naj više bojim oduzimanje roditeljske skrbi  . Oduzimanje roditeljske skrbi bi me totalno dotuklo s obzirom da nastojim biti svom sinu naj bolja što mogu s obzirom na moje zdravstveno stanje . 

              Molim za pomoć strah me da ne ostanem bez sina . 

       Hvala u naprijed 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija