Jump to content

Transferirao bih 20000 eura iz inozemstva na racun HR banke


matty

Preporučene objave

Radim u inozemstvu, u Hrvatskoj trenutno sredjujem kucu koju sam nasljedio, i htio bih prebaciti novce na racun neke Hrvatske banke u kojoj bih otvorio racun, da mi je lakse placati te vaditi novce direktno u banci ako mi je potreban neki veci iznos.

HPB mi je trenutno zanimljiv jer imaju opciju otvaranja racuna bez mjesecne naknade. Radi se o ovom.

Planiram napraviti sljedece korake:

  1. Kreirati racun u HPB-u
  2. Poslat novac sa svojeg regularnog racuna iz druge drzave u Eurima na moj novi racun u Hrv Eurima.
  3. U pocetku radilo bi se o 20000, ali ako bi mi trebalo jos, dodao bih jos uplata.

Mene zanima dal ja mogu imati kakvih prolema s poreznom ako ovako nesto napravim? Novac je naravno ustedjevina od rada u inozemstvu na koji sam uredno platio porez u drzavi u kojoj radim. U Hrvatskoj sam uredno odjavljen iz zdrastvenog sustava, na policiji boraviste odjavljeno, te uredno odjavljena porezna rezidentnost od 2015. godine.

Zahvaljujem se unaprijed.

LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija