Jump to content

pomozite!!


torri

Preporučene objave

Imam veliki problem proizašao iz moje naivnosti, molim vas pomozite.Nakon što sam se udala otvorila sam obrt na svoje ime suprugu.Sa poslovanjem nisam imala puno veze jer sam studirala.No suprug je nabio veliko dugovanje kako na poreznoj,mirovinskom zdravstvenom tako i poreko računa koje nije plaćao.U međuvremenu brak se počeo raspadati i sada se planiram rastati.On je otvorio obrt na svoje ime i na ovaj dug se oglušio.Svoj obrt nisam još zatvorila,račun mu je blokiiran pa me je strah da če mi sjesti na imovinu ako ga zatvorimJa sam sada apsolvent dakle nemam nikakva primanja.On se u obrtu nigdje ne spominje na papiru osim na potpisnom kartonu.Ja sam kao vlasnik naravno morala biti prijavljena. Da li mogu tijekom rastave tražiti bar podjelu toga duga ? Hoče li mi sjesti na imovinu stečenu prije braka kad zatvorim obrt? stan u kojem živimo je suprugov .(kupljen je na kredit prije braka i još ga otplačuje), da li mogu njega potraživati? MOLIM VAS BILO KAKAV SAVIJET jer ne znam što me čeka!Puno hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija