Jump to content

Susjed slikar


lana-lala

Preporučene objave

Pozdrav,

Trebam pomoć. Susjed u stambenoj zgradi ima atelier u stanu. On tu ne zivi, nego povremeno prespava. 

Problem je sto meni iz njegova stana smrdi u moj. Dijelimo dio greda (potkrovlje), a on je svasta izvodio kod sebe na krovu, pa dio smrada ocito ide kod mene. Doslovno, otvorim prozor da prozracim, povuče od njega i smrdi.

Probala sam pricat, on tvrdi da to ne smrdi od njega (soba iz koje smrdi jedno s njim granici, nema prozora, dakle, nema od koga biti), da kod njega ne smrdi. Bila u stanu, zaudara. Nešto je pokusao popuniti pur pjenom, malo je pomoglo, ja sam kod sebe uzela majstora za sve rupice zapuni. Pomoglo je, ali i dalje smrdi.

Mogu li ista napraviti? Postoje li neki zakonski propisi koje on mora zadovoljiti jer ima atelier koji nije prijavljen? Mogu li se obratiti nekoj instituciji? Jer to nije samo smrad, to su kemijski spojevi, nije to zdravo za udisanje. 

Imam procistac zraka, ali to je samo krpanje.

 

Pomazite! Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija