Jump to content

Zakup i iznajmljivanje mobilnih kućica u kampu


Chimona

Preporučene objave

Pozdrav svima,

Evo pretražujem forum neko vrijeme i ne mogu naći odgovor na moje pitanje, a to je sljedeće...

Da li mogu kao fizička osoba od turističkog kampa (dakle druga, pravna osoba) zakupiti parcelu ili mobilnu kućicu te istu iznajmljivati trećim osobama?

Nije problem otvoriti poduzeće, a u tom slučaju me zanima koju djelatnost registrirati.

Općenito kako pristupiti toj situaciji sa strane trgovačkog prava...

Jedino mi pada na pamet djelatnost turističke agencije i ugovor o alotmanu, međutim zbog silnih uvjeta te djelatnosti to mi nije prihvatljivo.

Zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 minuta, vodovod1 je napisao:

Hvala na brzom odgovoru. Dakle kao fizička osoba to ne mogu, nego trebam otvoriti firmu. Kao što sam rekao, to mi nije problem, niti želim raditi na crno.

Međutim članak je nejasan po pitanju djelatnosti, citiram: "Takvu uslugu mogli biste pružati jedino ako registrirate obrt ili trgovačko društvo za obavljanje ugostiteljske djelatnosti te sklopite ugovor s ugostiteljem koji obavlja ugostiteljsku djelatnost u kampu, kažu iz Ministarstva turizma."

Znači zanima me koju točno djelatnost bih trebao prijaviti ako bih otvarao d.o.o.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija