Jump to content

naknada štete


anonimno

Preporučene objave

Nakon majčine smrti naslijedila sam dio kuće, a nekoliko godina kasnije, nakon očeve smrti naslijedila sam još jedan dio kuće. Ostavinsko rješenje je bilo pravomoćno. Brat se žalio na višu instancu, iako nije imao valjanih argumenata, te se više od dvije godine čekalo na rješenje žalbe. Nakon negativnog rješenja, kojim se potvrđuje da je ostavinska rasprava bila ispravna, brat je podigao apsurdnu tužbu kojom tuži mene da mu priznam pravo da nasijedi svu imovinu, iznoseći lažne argumente da je uzdržavao roditelje, iako postoje dokazi da su roditelji uz moju pomoć uzdržavali njega, jer su imali solidne prihode - dok je on bio nezaposlen. Očito je zavlačenje, odgađanje rješavanja diobe i ometanje posjeda. Spor traje već sedam godina. Dok se spor ne riješi, ne mogu se useliti u kuću jer je potrebna adaptacija, a nema smisla ulagati u adaptaciju dok spor nije do kraja riješen. U međuvremenu sam podstanar. I naravno, razočarana, povrijeđena i ogorčena ponašanjem mog dragog brata.

Da li je moguće tražiti nadoknadu štete zbog ometanja posjeda?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija