Jump to content

Razvod


MirjanaO8

Preporučene objave

Pozdrav svima ! Uskoro se namjeravam razvesti od čovjeka koji me godinama iskorištavao , na sve moguće načine. Naravno da me najviše boli kad sam postala svjesna da je 23 godine glumio da me voli... sada sam debela, luda,histerična ,bolesna, i samo čini apsolutno sve da me natjera da odem. Vrijeđa , diže ruku na mene, ne daje u kuću ni centa , po cijeli dan je oko kuće a kada uđe , odmah zaspe ( radi sa 50 krava i neće ni da se otušira...jer ne želi imati sa mnom intimne odnose. Ja sam nezaposlena, u menopauzi , bolesna i prisiljena sam krasti po dućanima...

Zanima me kako da nađem odvjetnika kojibi me zastupao u parnici , ali besplatno.

Imam sina koji je zbunjen jer me bilo sram i krila sam sve o stvarnom životu bojeći se da će sramiti mene ...

Molim Vas da mi se javi netko tko želi pomoći...

Unaprijed zahvaljujem...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 15. 04. 2023. u 10:10, MirjanaO8 je napisao:

Pozdrav svima ! Uskoro se namjeravam razvesti od čovjeka koji me godinama iskorištavao , na sve moguće načine. Naravno da me najviše boli kad sam postala svjesna da je 23 godine glumio da me voli... sada sam debela, luda,histerična ,bolesna, i samo čini apsolutno sve da me natjera da odem. Vrijeđa , diže ruku na mene, ne daje u kuću ni centa , po cijeli dan je oko kuće a kada uđe , odmah zaspe ( radi sa 50 krava i neće ni da se otušira...jer ne želi imati sa mnom intimne odnose. Ja sam nezaposlena, u menopauzi , bolesna i prisiljena sam krasti po dućanima...

Zanima me kako da nađem odvjetnika kojibi me zastupao u parnici , ali besplatno.

Imam sina koji je zbunjen jer me bilo sram i krila sam sve o stvarnom životu bojeći se da će sramiti mene ...

Molim Vas da mi se javi netko tko želi pomoći...

Unaprijed zahvaljujem...

Javite se vasoj zupaniji upitom o besplatnoj pravnoj pomoci i oni ce vam poslati zahtjeve koje morate ispuniti i dostaviti im, tako sam i ja. Zelim vam svu srecu i da pronađete sebe opet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija