Jump to content

Prava studenta na fakultetu


user737373

Preporučene objave

Pozdrav, ne znam pod koju temu bih stavio ovo pitanje, pa neka se premjesti ako sam pogriješio sub-forum

Naime, zbog dužeg izbivanja sa drugog semestra ( 9 tjedana ) zbog bolesti, prisiljen sam staviti godinu u mirovanje.

To bi bilo uredu da pojedini članovi uprave fakulteta ne tvrde da imam samo jedan tjedan prisustva na fakultetu, a u stvari ih imam 5, tj 6 jer je jedan tjedan trajao projekt fakulteta u drugome gradu ( koji mi sad također ne žele opravdati )

Nakon što sam saznao da neću biti u mogućnosti dolaziti na predavanja, poslao sam mail prodekanu za nastavu i pročelniku odsjeka i objasnio situaciju te ih upitao što moram napraviti.

Na taj mail mi nitko nije odgovorio ni dan danas, te oni sad tvrde da imam samo 8% dolaska, tj 92% izostanka, što nije istina.

Zatražio sam razgovor sa dekanicom nakon što su me svi ignorirati, samo da bi 15min prije sastanka prodekan i pročelnik došli sa tajnikom fakulteta i rekli da nema potrebe za razgovor s dekanicom jer jednostabno imam previše izostanka (92%), ŠTO nikako ne može biti istina.

Prvi semestar sam završio sa prosjekom 4.92 te sam trenutno spreman poloziti sve ispite iz drugog semestra na koje nemam pravo jer su mi blokirali pristup ispitima

Mene zanima jel ima neke osnove da odem kod dekanice sa odvjetnikom i tražim uvid u potpise sa satova jer je očito da su prodekan i procelnik odsjeka lagali o mojim dolascima,  te na kraju ne žele ni pravdali tjedan dana odsustva zbog projekta fakulteta. 

Hvala na odgovorima

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija