Jump to content

Snimanje


Ilianic

Preporučene objave

Pozdrav!

Zanima me je li dopusteno snimanje drugih osoba ako svjesno ugrozavaju sigurnost djeteta? I moze li to biti dokaz na sudu? Naime, bivsi mi kad je dijete kod njega vodi sina (5 g.) u kafic sa svojom obitelji, ostaju do 23 h, opijaju se ispred njega. Njegov otac je alkoholicar i po cijele dane visi u kaficu i kad bivsi radi i dijete ostane s njim odvede i dijete sa sobom u kafic i pije. Voze ga bez autosjedalice, cak i nekad u krilu na prednjem sjedistu, konstantno puse ispred njega u zatvorenoj prostoriji, dijete svaki put dodje kuci usmrdjeno od cigareta. Ne mogu sve situacije snimiti, ali neke mogu pa me zanima moze li se to upotrijebiti na sudu? Znaci, snimila bi svoje dijete ( sto mi je naravno dopusteno, dijete voli da ga se snima) i usput njih dok rade takve stvari. Bivsi sad zeli traziti da cesce vidja dijete, a to ne zelim zbog opisane situacije. Hvala na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija