Jump to content

Steta na stambenoj zgradi


Godiva

Preporučene objave

Postovani,ne znam pod koju kategoriju pravnih pitanja ovo spada pa nadam se da ce mi netko ipak htjeti odgovoriti. Radi se o šteti ucinjenoj curenjem vode iz vanjske jedinice klima uredjaja susjeda iznad mene. Osiguravajuce drustvo je izaslo na uvidjaj i odobrilo naknadu za popravak stete na stropu spavace sobe,ali stvar je u tome da susjed jos uvijek (nekoliko mjeseci) ne zeli sprijeciti daljnje curenje popravkom a za 'prvu ruku' presijecanjem odvodne cijevi kondenzata-koja ulazi u fasadu i izlazi na njegovu teresu.

Moje pitanje je:

- na koji nacin mogu  utjecat da susjed popravi i sprijeci daljnju stetu u mom sranu i na fasadi?

- da li u ovakvom slucaju  mogu dovesti nekoga tko ce presijeci tu cijev( u nadi da ce to  doista sprijeciti daljnje curenje) i da me upravo on(susjed) ne tuzi da sam na njegovoj imovini -klimi napravila 'stetu' iako se radi o sprecavanju stete na zajednickoj zgradi i moj imovini?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija