Jump to content

Što sa zemljištem


tamonegdje

Preporučene objave

Poštovani imam pitanje: 
što se može napraviti sa mojom parcelom na koju mogu pristupiti samo helikopterom?
Povijest događanja:
- prije cca 25 godina investitor A traži od susjeda suglasnost za gređevinu (br3). Naravno da nismo dali dozvolu jer je tu prolazio stoljetni put (br1)
  kojim su moji roditelji dolazili na parcelu u crnom kvadratu, ali mi smo odbijeni kao neosnovano.
- investitor A prodaje br3 investitoru B. Općina Ližnjan rasparčava svoju parcelu br4 i 5 da bi investitoru dala prolaz br2
- u međuvremenu radi se PPUO i općina ucrtava cestu u crvenom i totalno obezvrijeđuje moju parcelu na koju ja mogu samo helikopterom.
  Od općine tražimo zamjenu za parcelu 4 ili 5, da ne može, tražimo otkup - općina nema love. Tražili smo odgovore i rješenja od općine više puta tokom 20 i više godina i ništa.
- investitor B nakon toga kupuje od općine parcelu 4 i privatnu parcelu 6, a nama nudi sitniš jer je tu ucrtana cesta.
- u zadnjoj komunikaciji u općini u lipnju 2023 rekli su da bi mogli otkupiti moju parcelu jer radi ucrtane ceste sad tu i nebi dobili građevinsku dozvolu,
  ALI to bi bilo cca 2050. godine kad će se MOŽDA napraviti ucrtana cesta.
Znači preko 50 godina ja sa parcelom ne mogu ništa.
Što mi je činiti? Savjeti?
 (izvinjavam se na podužem postu) 

Untitled.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija