Jump to content

z.k. ulozak


anonimno

Preporučene objave

Na rjesenje opcinskog suda da mi se odbija uknjizba vlasnistva ulozio dam zalbu prije cca 25 dana. Od tada mi na izvatku stoji plomba (zalba). Prije tjedan dana plomba je nestala, na z.k. ulosku se pojavila zabiljezba zalbe, a na internetu sam vidio na statusu predmeta Z xxxx/2007 (zalba) pise : udovoljeno, otpremljeno taj i taj dan. Da li to znaci da je zalba prosljedjena županijskom sudu ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

program za pračenje zk predmeta nije u proceduralnom smislu napisan kao zzk i zpp.

 

vjerovatno se ćalba nalazi kod suca (neki sudovi i to napišu) ili je pak upućeno na viši sud.

 

ako vam se žalba usvoji vrlo vjerovatno će i dalje na internetu stajati da je rješeno (udovoljeno, odbijeno) ali spis će se voditi pod novim brojem

 

slično je kad se radi ispravak rješenja - premda bi to trebalo biti pod istim z na zagrebačkoj grunovnici otvaraju novi

 

i ako ste kojim slučajem tražili ispravak rješenja a gore napisali stari Z, vjerovatno spis neće biti tako skoro rješen

 

ali ako pod novi Z zatražite ispravak, onda će biti skoro pa drugi dan spis rješen

 

ovo govorim iz vlastitog iskustva, malo je glupo ali tako je kako je

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam zalbu ulozio na rjesenje opcinskog suda. Kad su primili zalbu oni su otvorili novi Z. I sada pod tim novim Z pise udovoljeno, isti datum rješenja, provedbe i otpreme. Pretpostavljam da su slali zupanijskom sudu...A u izvatku pise zabiljezba da je ulozena zalba na ovosudno rjesenje. Mislim da automatikom opcinski sud salje zupanijskom...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija