Jump to content

Lažno optužen za seksualno nasilje (stariji maloljetnik)


luke_helen08

Preporučene objave

Lažno osumnjicen za seksualno nasilje, stariji sam maloljetnik (17.g)

Jedini "dokaz" su 2 snimke, 1. Je gdje mi ruka ide ljevo desno u skolskom busu, snimano d desne straznje strane, sjedio sam sa bivsom curom. 2. Je gdje se ja i moja bivsa ljubimo

Snimale su 2 cure koje smo mi projavili u skoli za snimanje te je skola predala slucaj policiji

One tvrde da sam ja moju bivsu u busu intimno dirao, moja bivsa je tu njihovu pricu negirala isto kao i ja

Nakon naseg prijavljanja snimanja skoli takoder je bilo prijetnji da ce te 2 cure lagati kako bih ja nadrapao, no mislim da to nisu rekle policiji na ispitivanju nego samo nama da se prestrasimo...

Vozac busa je takoder negirao da se to desilo

Cekam odluku drzavnog odvjetnistva hoće li se slucaj dalje istrazivati i ici na sud ili ne...

Molio bih neke smjernice, unajmio sam odvjetnika al nije bio or neke pomoci.. takoder molio bih objasnjenje protokola, mogucnost da to ode na sud itd.

Sama policajka koja me intervjuirala je rekla da nemoze garantirati al da smatra da ce drzavno odvjetnistvo to odbiti...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija