Jump to content

Vožnja državljana BIH u Hrvatskoj sa hrvatskim tablicama ?


dragolina

Preporučene objave

Poštovani , molim pomoć , dali mogu voziti u Hrvatskoj auto kojem je vlasnik moj otac,državljan HR ,registriran na HR tablica , a ja sam državljanin BIH i imam BIH vozačku dozvolu , i zaposlen sam u hrvatskoj Dali može sa nekom punomoći ili slično.Unaprijed hvala

uređeno: od dragolina
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • dragolina je promijenio naziv u Vožnja državljana BIH u Hrvatskoj sa hrvatskim tablicama ?
  • 2 tjedna kasnije...

Poštovani sivko , još me jedna stvar muči , pa molim za pomoć , ako imam BIH adresu , polažem ponovo b kategoriju kao prvi put , i dobijem BIH vozačku novu , onda ta vozačka nije povezana sa starom u HR. I eventualno neko jeftino auto na BIH tablice vozim u HR , kako mogu onda policajci u eventalnoj kontroli znati za to? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pošto si koristio inozemnu vozačku (BiH) ne moraš polagati vozački ni u BiH ni i RH nego naš zabranu korištenja inozemne vozačke na teritoriju RH.Kad steknu 2 godine s istom ćeš i dalje moći voziti bilo koju kategoriju koju imaš u vozačkoj.

Ne postoji nikakva žalba nego tužba Upravnom sudu koji će trajati duže od 2 godine a oni će samo gledati da li je rješenje pravilno napisano i da li su bodovi dobro zbrojeni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani i dragi sivko , ma meni je oduzeta HR dozvola , nisam koristio BIH dozvolu , znači tamo polažem kao da je nikad nism imao , ni HR ni BIH , dobijem BIH i adresa je u BIH , znači nisam ja Mate matić iz hr , nego Mate matić iz BIH. Meni je to logično.Sta mislite,hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani i dragi sivko , ma meni je oduzeta HR dozvola , nisam koristio BIH dozvolu , znači tamo polažem kao da je nikad nism imao , ni HR ni BIH , dobijem BIH i adresa je u BIH , znači nisam ja Mate matić iz hr , nego Mate matić iz BIH. Meni je to logično.Sta mislite,hvala

Poštovani sivko puno hvala, znači romobil , biciklo i Uber i plači 2 godine.😢

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija