Jump to content

savjet sta nakon upisivanja na kucu na zemljoknjiznom sudu


Mking

Preporučene objave

Poštovani,

najprije moja sućut.

U katastar nije potrebno slati, već će zemljišnoknjižni odjel poslati u katastar, te će te automatizmom biti upisani i kao posjednik.

Možete provjeriti na OSS jeste li već upisani.

Što se tiče struje, najbolje nazvati HEP, te će Vam oni poslati e-mailom obrasce, koji su potrebni za promjenu korisnika. (pripremite račun, na njemu Vam je broj brojila, te broj obračunskog mjernog mjesta) Svakako će Vam biti potreban smrtni list za promjenu korisnika.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 24. 01. 2024. u 15:35, Mking je napisao:

postovani imam pitanje koji je dalji postupak nakon sta sam se uknjizio na kucu i zemljiste sta mi je ostavila mama ? upisao sam  na kucu na zemljoknjiznom sudu ,sta dalje ? katastar ili ? voda struja sve je na majku jos uvjek .....lp

Poštovani, iskreno saučešće zbog vašeg gubitka. Tijekom pandemije COVID-a moglo se prebaciti i vodu i struju putem elektronske komunikacije sa HEP-om, odnosno VIO. Koliko mi je poznato i dalje se može, pa Vam svakako savjetujem da se obratite mailom da Vam dostave potrebnu dokumentaciju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija