Jump to content

Izvanredni otkaz


Fran Dubravcic

Preporučene objave

Poštovanje

Odjavljen sam iz firme Creato Adaptacije dana 16.01.2024 izvanrednim otkazom ugovora. Na dan 16.01.2024 sam radio te sutradan 17.01.2024. sam bio bolestan te putem whatsapp poruke javio da imam temperaturu i da nisam u mogucnosti doci na posao... za sat i pol mi je dosla obavijest da sam odjavljen iz firme izvanrednim otkazom... poslodavac mi nije dao niti priliku da se obranim te se nije javljao na telefon. Tek danas me je nazvao 24.01.2024 i rekao da dodem potpisati izvanredni otkaz nije mi htjeo reci razlog na sto sam ja rekao da ne zelim nista potpisivati te da mi posalje papire postom kao i odluku o otkazu ugovora na sto je on rekao da ako ne potpisem izvanredni otkaz da papire necu dobiti niti ce ih slati postom... sto da napravim, kome se obratiti jer je razlog otkaza laž

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

S obzirom na to da se u sudskoj praksi tumači da odjava može predstavljati otkaz ugovora o radu konkludentnom radnjom, obavezno najkasnije do 31.1. poslati preporučenom pošiljkom s povratnicom na adresu sjedišta poslodavca zahtjev za zaštitu prava. Ako to ne napravite, nećete moći tražiti sudsku zaštitu 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija