Jump to content

Promjena stručnog tima u CZSS ?


innersmile

Preporučene objave

Poštovani,

Zanima me kako i na koji način je ovo izvedivo ( pritom mislim i na voditeljicu nadzora )? 

Naime, sina sam u protekloj kalendarskoj godini vidjela svega 20 puta po 20 sati, i to jer sam pristala na mjeru nadzora iako ona sudski nije donesena. 

Sud je ravno 11 mjeseci čekao da im se dostavi mišljenje Centra, gđe su ili na bolovanju ili na g.o. ili pišu stvari koje se ne poklapaju s činjenicama ( npr. navode da nisam vidjela sina 2 mjeseca prošlo ljeto jer je suprug bio bolestan , tj. morao je ići na fizikalnu terapiju, a o tome nema nikakve medicinske evidencije! )

Dijete me više i ne želi viđati, svaki susret odradi kao na prisilnom radu, ne smijem ga pitati ni za školu , ni za što.

Suprug im se povremeno ne javlja na pozive niti odgovara na poruke, a one svejedno ne odlaze do mjesta stanovanja, i tako već preko dvije godine. 

Ima li se uopće smisla boriti protiv Sustava? 

Čemu sudska odluka ako se i ona sabotira ? Može li se tome stati na kraj? 

Ovrhu nad svojim djetetom ne želim provoditi i izlagati ga traumama.

Ročište je opet odgođeno na dva mjeseca, a bivši suprug se ponaša kao da ima potpuno skrbništvo, nikakve informacije o djetetu, ni o školi, o bolesti, ništa.

Hvala unaprijed!

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija