Jump to content

Sitna kradja


nedasladjana

Preporučene objave

Poštovanje....napravila sam problem sama sebi....da bi dijete bilo mirno dala sam mu balzam za usne da se igra dok ja ne zavrsim....međutim on je pakovanje otvorio...a kako ja nisam imala novca nego samo za ono po šta sam došla ja sam to stavila u džep na izlazu nas zaustavi zaštitar....i odvede u sobu ja sam odma priznala šta ću kad je tako....i bilo...on užina dokumente piše kaznu od 180 e i rok od 14 dana....a ja to nisam uspijela uplatiti...svi smo se u kući razbolili...i jednostavno nisam stigla pored nas 7 u stanu....ne znam kako sam se držala uopšte da ista i skuham i očistim....ee sad on je meni rekla da sad ima moje podatke ako to ne platim...šta da očekivam....ja ću to svakako da platim čim prije....ali ne znam da li da ocekivam policiju tužbu sud nemam pojma to je kradja od 5 eura....jako me to muči....od gluposti da bude nešto ogromno...i to se sve desilo u austriji....plus sam se jedva.sporazumijela....boze opravdanja nema znam.....molim vam pomozite mi da znam sta da ocekujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija