Jump to content

ročište i rasprava bez obavijesti?


anonimno

Preporučene objave

Halo trebam savjet ili objašnjenje. Jučer sam dobila brzojav sa suda da je za 5.4. odgođeno ročište zbog spriječenosti branitelja drugookrivljenika. Halo!!!! Nitko me nije ni obavijestio da je bilo zakazano rociste, niti u vezi cega, niti kada, a kamo li da je sada odgođeno nešto za što nisam niti znala. Kako je to moguće?. Da li sud može zakazati ročište za raspravu a da me ne obavijesti, ne znam niti o čemu se radi, brzojav mi je uručen od strane HP-e bez da sam morala potpisati primitak, a cijelo vrijeme sam prijavljena na istoj adresi a da nisam dobila do sada nikakvu poštu ili obavijest. Kome se treba tu obratiti, da li je to normalno ili da li oni to tako mogu? Zahvaljujem na bilo kakvom odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Fino uzmi poziv i nađi broj predmeta na njemu (np. K 2456/06).

Potom nazoveš sud koji ti je poziv poslao i objasniš situaciju i tražiš njihovo objašnjenje. Ako na taj način ne uspije može uvijek zatražiti pismeno o čemu se radi, jer uvijek postoji mogućnost da je sudac, odnosno daktilograf ili netko treći na sudu pogriješio prilikom slanja.

 

Dakle ne paničariti :-o

Ne zabrinjavati se :-?

 

Držite se one Biblijske: "Tražite i naći ćete, ištitie i dat će vam se, kucajte i otvorit će vam se" (Ev. Matej 7,7)

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija