Jump to content

Pravo uživanja druge osobe poslje smrti.


Malenkost

Preporučene objave

Poštovanje.Probat ću u kratkim crtama objasniti osta me muči. Nedavno je majka umrla Otac je ostao sam imali smo ostavinske raspravu. Ja I sestra smo se odrekli u njegovu korist od majke što nam pripada s tim razmišljajući da sve bude 1/1. Majka se nije ni ohladili otac je našao jednu ženu. Prodao je kuću jeftino kupio stan skupo.Nisam ni znao da je to napravio.Toj dotičnog osobi s kojom je sad dao je pravo uživanja poslje njegove smrti ako on umre prije. Sada smo u svađi ne ferma nas. Ne znam kako sad to ide una uživa nakon njegove smrti naravno ako on umre prije.Da li ja i sestra imamo pravo uci u stan ili imati kljuceve dok ona ne umre. Drugo ona uziva a mi cekamo ne znam sta . Na koga idu troskovi tj.rezije dok je ona u stanu.Sta ako ona ne plati te rezije.Gomila se dugovi.Nije mi jasan taj sistem prava uzivanja od naseg oca stan a da mi nemamo uvida sta se desava.Gdje smo ja i sestra,koja su nam prava.Pokusao sam ukratko pitati.Molim za pomoć.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija