Jump to content

Način dolaska do dokaza


Tarant

Preporučene objave

Dobar dan i pozdrav svima
imam jedno pitanje a ne znam bolje mjesto da se informisem

naime radi se o sljedecem
Tužio sam jednu školu zbog sukoba interesa prilikom zapošljavanja. Trenutno radno mjesto mi je takvo da imam dodira sa dokumentacijom te iste škole. Nedavno sam dobio jedan dokument koji mogu iskoristit kao dokaz za pomenuti sukob interesa. 
Moje pitanje je, da li ja mogu taj dokument predociti kao dokaz, obzirom da sam do njega došao na radnom mjestu, jesam li onda i ja u sukobu interesa ?
Ako ne mogu predstaviti tako, imate li neki savjet kako da ga uvedem u postupak a da ne bude odbijen po bilo kom osnovu ?

Unaprijed hvala na odgovorima ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 02. 04. 2024. u 11:25, Tarant je napisao:

Dobar dan i pozdrav svima
imam jedno pitanje a ne znam bolje mjesto da se informisem

naime radi se o sljedecem
Tužio sam jednu školu zbog sukoba interesa prilikom zapošljavanja. Trenutno radno mjesto mi je takvo da imam dodira sa dokumentacijom te iste škole. Nedavno sam dobio jedan dokument koji mogu iskoristit kao dokaz za pomenuti sukob interesa. 
Moje pitanje je, da li ja mogu taj dokument predociti kao dokaz, obzirom da sam do njega došao na radnom mjestu, jesam li onda i ja u sukobu interesa ?
Ako ne mogu predstaviti tako, imate li neki savjet kako da ga uvedem u postupak a da ne bude odbijen po bilo kom osnovu ?

Unaprijed hvala na odgovorima ?

Mislim da bi prošlo i da Vi podnesete kao dokaz, ali ne mogu garantirati.

Ali moglo bi se priskočiti pozivanjem na čl. 233. i 234. ZPP-a 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija