Jump to content

ljudi molim pomoć!!!!


zgenigma

Preporučene objave

Najprije pozdrav!!!!

 

objavila bi svoj problem, naime problem cijele svoje obitelji, jer više ne znam kome bi se obratila, policiji već jesam, odvjetnici se polako upoznaju s predmetom, a ja neznam što bi kako dalje.... Naime ovako, jedan čalan obitelji uznemirava sve ostale, znači i psihički maltretita i fizički se obračunava i sa mojom mamom i sa bakom a sve zbog imovine,a ljudi moji dobio je na ruke 600.000 kn sređenu kuću, novi auto, sve samo da živi, a on nas sad maltretira, ali ajde da je samo to, nego se on bavi takvim podlim stvarima, zove po firmama moje majke , moga supruga, zove starce moga muža, naše prijatelje i takve gadosti govori da nije za ovaj forum... i nitko mu ništa ne može, policija ga je par puta usmeno upozorila al on njih tako na fini slatkoriječiv način sredi da je to nevjerojatno... da još nisam navela da je to osoba koja strahovito puno pije, da mu se tresu ruke, ima problema sa želucem, a vozi zamislite on svaki dan mora piti ili mu je loše, a u svemu tome ga podržava žena s kojom živia nisu vjenćani niti je dijete njegovo nego samo njeno iz prvog braka.oni žive u istoj kuči sa mojom majkom i mojom bakom, koja je tako nekako ravnodušna i neče ga istjerati a vidi da ju maltretira i da smeta cijelo susjedstvo... Taj čovjek nije radio nigdje duže od dva mjeseca a ima 45 god, i kod svakog gdje je radio ga je tužio smjestio mu muriju, inspekciju itd...a najvažnije meni i suprugu prijeti da nedolazim doma u tu (nekad moju) kuću, tu sam živjela prije udaje, jer če nam on presudit... i on to sve na finjaka,a a nitko mu niš ne može jer u biti i nemaš neke dokaze osim ono REKLA_KAZALA.... zar ne??? ali njemu nije za vjerovat jer to je osoba koja se treba lječiti ili u zatvor radi nasilništva, prijetnji i svega.... MOlim da ako itko išta zna o ovome ili ima nešto slično nek mi se javi , neka piše, kako mu stati na kraj, šta učiniti, možda i bez policije i kako uzvratiti udarac.... Puno hvala svima....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana Zgenigma. Kako ste i sami naveli neprihvatljivo ponašanje dotičnog je uzrokovano nezadovoljstvom podjelom imovine.Rješenje problema je očito u zadovoljenju njegovih zahtjeva,a koji su Vama vjerojatno izvan svake pameti.Zar se uistinu ne možete dogovoriti da je vuk sit i sve koze na broju?

Možda on i nije buntovnik bez razloga?

Želim Vam odlično zdravlje i puno pregovaračke mudrosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovanje i Vama!!!!

 

Ovako, ja još nisam navela neke činjenice, ali vidim da ste vi sve uspješno pogodili... znači on živi u kući sa bakom, ali taj novac koji je dobio nije obiteljsko naslijeđe, to je samo bakin dobitak koji je ona mogla dati bilo kome, razumijete,?? mogla ga je pokloniti nekoj ustanovi a ona je poklonila svojoj kćeri, malo meni i tom svom sinu, naime o njemu se radi, a cijela kuća dok je ona živa je na njoj, tako da on nema prava,a traži ove novce, a dobio je 600. 000 ovako, pa nije li to velikodušno ili njegova pohlepnost?? puno hvala, to je jako strašno i ja kad bi to pričala imala bi za roman, ha ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma sve ok, bio je ok prema nama, to zajednički ručkovi, to nova godina, sve, al kao da je skupljao sve ove godine informacije i slabosti gdje bi nas mogao ubosti, a nitko mu niš ne može... danas je mog supruga nazvao kolega s kojim je nekad radio i veli da je ovaj zvao u njegovu firmu i blatio ga pred bivšim gazdom i tak ide od firme do firme, ono u komi smo, pa ja uopće sad iu ne spavam, hahaa zato ti i pišem haaa...Ma to sve je bilo planski jer se znalo već godinama da će baka dobiti novce od tog svog imetka i da če biti samo njegovi,ma to je lako, ali ovu bruku i sramotu kak zaustaviti da to više ne radi nikome, jer nema kome se nije javio, užas, život mi je noćn mora a tek je 12 sati... ha

zerjav je napisao:

Moje poštovanje.

Prešli ste prvi prag pa sad idemo dalje sa pitanjima.

Kaj točno muči Njofru ? Vjerojatno je nezadovoljan raspodjelom jabuke razdora.

Kakvo je bilo njegovo ponašanje,prema svima Vama koje sad maltretira,prje podjele bakine dobiti ?

Ajde bok !

:-(
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Draga Zagrepčanko !

Prije nego dam zločesti savjet moram postaviti zadnje pitanje za milju.

Da li ste svi zainteresirani zasjeli, kao u dobra stara vremena,i probali razgovorom rješiti tu vrlo neugodnu situaciju ?

Njegovo narušeno zdravlje je sigurno posljedica njegove zločestoče,pa bi i njemu bilo u interesu da se mirno dogovorite i opet si budete dobri.

Želim Vam miran san !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija