Jump to content

Odgoda primitka rješenja žalbe


Cro12345

Preporučene objave

Pozdrav,

Zaustavila me policija te ja sam napuhao 1.03 . Zalio sam se na osnovi da mi je prvi prekrsaj te da mi umanje kaznu( nisam imao dokumente te mi je registracija istekla dva dana ranije, oko 600 eura je bila puna kazna) Zanima me sta bi se dogodilo kad nebi preuzeo u posti rjesenje. Postoji li mogucnost da sve ode u zastaru ukoliko mi ne mogu urucit odgovor( sto ce im biti jako tesko jer ne zivim na toj adresi, te se prekrsaj dogodio pod juristikcijom druge PU).

 

Takoder, neki ljudi mi govore da su uspjeli izbjec pun iznos kazne tako sto su na trazeni racun i poziv na broj uplatili jednostavno manje, navodno da to nitko ne provjerava. (Zvuci kao glupost ali yo mi je par ljudi reklo...)

 

Hvala

Lp

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

 

Moze li netko dati jasniji i detaljniji odgovor.

 

Hvala

Pozdrav,

 

Kako je moguce da smatraju da sam primio, i npr mogu sjest ovrhom ako nemaju potvrdu da sam primio.

 

Mozda sam se posvadao sa svojima doma ne zivim vise tamo itd..

 

Hvala na odgovoru

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vrlo jednostavno, stavi se na oglasnu ploču i smatra se da si zaprimio. Obično se pokuša nekoliko puta dostaviti, nakon toga stave na oglasnu ploču s obrazloženjem da si upoznat s tim da je protiv tebe pokrenut prekršajni postupak i da si svaku promjenu adrese trebao javiti. Dakle, ako si se posvađao sa svojima, ne živiš tamo, moraš sudu dojaviti gdje živiš. Ako imaš egrađane, mislim da ti u pretinac dođe da je nešto objavljeno na oglasnoj ploči s tvojim OIB-om.

Sjednu ovrhom bez ikakvih problema. 

A što se tiče uplate, tako mi se jedan prijatelj hvalio kako je izbjegao kaznu (uplatio kunu umjesto 600) pa mu poslije nekog vremena sjela ovrha na ostatak iznosa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija