Jump to content

Obrana vozacke dozvole


PravnePitalice

Preporučene objave

prije 3 sati , sivko je napisao:

Nakon što zabrana istekne slobodno voziš dok ti ne dođe rješenje za ukidanje vozačke.

Na to rješenje nema žalbe nego možeš samo podnesti tužbu upravnom sudu,a sud će samo gledati da li su bodovi pravilno zbrojeni.

Hvala ti,

mislis li da nema prolaza na foru student treba mi vozacka, malo neodgovorno znam.

također ako mi se polovica tih bodova obrise prije dolaska sudske presude, postoji li mogucnost da spasim vozacku?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , omicito je napisao:

Tu nema popusta, radi se o upravnom postupku, skupio si 12 bodova (ili 9 za mlade vozače), vozačka se poništava.

Jesi provjeravao situaciju s bodovima na linku? Što tu stoji?

Nazalost da 6 koji mi istjecu za 7 mjeseci, 7 koji mi istjecu za 10 i jos 3 koja dam skupio nedavno, ima li nade?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vrlo vjerojatno gubim vozacku zbog bodova.

Zanimalo me koliko u prosijeku cekam da mi presuda stigne (klin, koji sam si zakucao sam, dogodio se pocetkom 3. Mjeseca).

Mogu li to, uz dobrog odvijetnika obranitit, student, zaposlen…

Jos mi pada na pamet ideja da odgađam sud ili cak idealno ako kasno dode da mi se prijasnji bodovi obrisu.

Hvala unaprijed na odgovorima.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemoguće je znati koliko čekaš presudu. Ako ćeš imati pravo žalbe, onda postoji neka mogućnost da to otegneš na tih 7. mjeseci koliko treba da ti oni prvi isteknu (žalba, ročišta, odgoda i sl.).

Što točno čekaš sad? Presudu? Išao je optužni prijedlog ili neki nalog na koji se se žalio? Ako je išao nalog, koja točno vrsta naloga je bila?

 

P.S.: teme su ti spojene, pa sve vezano pitaš tu da se ne lovimo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prosle godine me u Munchenu zaustavila policija i tesirala na kokain,bio sam pozitivan u mokraci i krvi to sam bio svjestan da cu platiti kaznu

Ali sam nakon mjesec i pol dana opet u hr zaruzio i vozio za Hamburg tocnije 24.9 i tamo me zaustavila policija i testirala  putem mokracem,kasnije i putem krvi ali sam bio negativan 

Oni su mi svejedno oduzeli vozacku jer su sumnjali da je lazna a ja nisam uzeo potvrdu jer sam blentav

Kaznu iz munchena sam dobio ove godine a rijesenje iz Hamburga u 11 mjesecu da je istraga obustavljena,predmet voznja bez dozvole

Ali oni mi svejedno nisu vratili vozacku nakon cca 8 mjeseci 

Mene sada zanima sta da radim vozacka mi treba svjestan sam sam napravio prvi put moguce i drugi ali vozacku nemam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija