Jump to content

Odlazak na izdržavanje kazne


genessis

Preporučene objave

Pozdrav. Evo ovako... Za koji dan bi trebao ici na izdržavanje kazne zatvora., medutim prije par dana sam na poslu slomio petu, pa su me zagipsali i dali mi stake, te sam otvorio bolovanje. Poslao sam sudcu izvrsenja kazne zamolbu da odgodi odlazak dok noga ne zacijeli. Nisam jos dobio odgovor, pa me zanima sto bi mogao ocekivati.

Ps. Poslao sam cijelu medicinsku dokumentaciju sa zamolbom

uređeno: od genessis
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , genessis je napisao:

Pozdrav. Evo ovako... Za koji dan bi trebao ici na izdržavanje kazne zatvora., medutim prije par dana sam na poslu slomio petu, pa su me zagipsali i dali mi stake, te sam otvorio bolovanje. Poslao sam sudcu izvrsenja kazne zamolbu da odgodi odlazak dok noga ne zacijeli. Nisam jos dobio odgovor, pa me zanima sto bi mogao ocekivati.

Ps. Poslao sam cijelu medicinsku dokumentaciju sa zamolbom

Jeste li poslali dokumentaciju u zakonskom roku od 3 dana od kada su nastale okolnosti zbog kojih tražite odgodu? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , genessis je napisao:

Sutra dan odmah nakon slikanja i gipsanja

Ok, onda čekate da se zatvorska bolnica izjasni o tome postoje li uvjeti za oporavak unutar zatvorske bolnice ili ne. Usvajaju prijedloge samo ako se zdravstvena skrb ne može adekvatno pružiti unutar zatvorske bolnice.

U slučaju nepovoljnog rješenja, imat će te žalbeni rok od 3 dana na rješenje, no nećete smjeti iznositi nove činjenice, osim ako su nastale nakon podnošenja priejdloga za odgodu izvršenja kazne zatvora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kuzim da se moram javiti, ali sam na placenom bolavanju. Sad me zanima da li se bolovanje prekida kad odlazim u zatvor ili sam i dalje na bolovanju ali u przunu

prije 17 minuta, Smarttti je napisao:

Traje idalje samo nemoj da ti poslodavac sazna da si na godisnjem u zatvoru 😁. Ljepo se odmori zasluzio si…

Ispricavam se nisam ni vidio tvoju poruku kad sam otvorio nego samo od sivka. Ko je tako onda idemo na klavir. Nego bez obzira na zatvor on meni ne smije dati otkaz ako je bila ozljeda na radu? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ozljeda je bila na radu prije cca 2 tjedna. I sto onda da odem na robiju i da mucim ko me sto pita? 

prije 2 minuta, genessis je napisao:

Ozljeda je bila na radu prije cca 2 tjedna. I sto onda da odem na robiju i da mucim ko me sto pita? 

Tia san reci.... Dok bolovanje traje ja sam miran sto se otkaza tice? 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija