Jump to content

ovrha


anonimno

Preporučene objave

Pozdrav!

Supruga mi je imala firmu koja je propala.Ostala je dužna nekih 10 000 kn . Sada nam dolaze u ovrhu a dug narastao na 30 000.Napominjem da samo u braku godinu dana ,dug je nastao prije nego smo se i upoznali. Supruga je sada zaposlena na određeno u firmi u kojoj i ja radim.Živimo u kući koju sam kupio na kredit (još nismo bili vjenčani) a isto tako i auto na kredit ali već u braku.Prilikom prve posjete sudskog ovršitelja supruga je navela u zapisnik da je zaposlena međutim oni ne sjedaju na plaću već najavljuju pljenidbu u prisustvu policije.

Što možemo očekivati odnosno što smiju a što ne pljeniti. Sve u kući je relativno staro i nije ni blizu vrijednosti koju traže.

Hvala na odgovoru.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako duguje trgovacko drustvo onda ne mogu plijeniti ono sto nije od tog drustva.

ako je nesto vase kada popisu stvari stavite prigovor trece osobe i pokrenite parnicu jer ce te s lakocom uspjeti ovo dokazati sto ste naveli.

svakako neka supruga promijeni sjediste te tvrtke negdje gdje ne zivite jer tako izbjegavate dolazak ovrsitelja na mjesto gdje se navodi da je sada to drustvo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nismo dobili nikakvo rješenje.

prije nekih mjesec dana došao je gospodin iz suda, sastavio zapisnik u koji je supruga izjavila da se zaposlila (radila je već oko 3 mjeseca) ,te da sada samim time postoji mogućnost da joj sjednu na plaću.

Što se tiče rješenja, rekli su mi da je dovoljno da ga objave na oglasnoj ploči suda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija