Jump to content

udruga i ne-vodenje knjiga i obveza


mk2022

Preporučene objave

pozdrav. molio bih info, sta se tocno desava, ili moze desiti, ako neka udruga godinama nije vodila apsolutno nikakve poslovne knjige, koje su koliko vidim potrebne?

vjerovali ili ne naletio sam na takvu situaciju i nemogu vjerovati koliko su ti ljudi neozbiljno to shvatili.
nije u igri nekakvo muljanje i izvlacenje love vec totalno neznanje i nezainteresiranost jer ja sam u 2 dana izvadio na netu vise info i saznao toga, nego oni u svom tom periodu od postojanja.

srecom radi se o jako malom broju clanova (31) i nekakvoj sitnoj lovi (16e godisnje po clanu), ali prilicno sam siguran da vlast to ne zanima.

i ono sto mi je nejasno jest kako jedna takva udruga moze na takav nacin postojati i funkcionirati od 2012. g bez da je itko ista od vlasti skuzio?

kako sada postupiti, kako to zatvoriti? na nekoliko mjesta sam cuo da je za to potreban advokat?

udruga nema nikakve nekretnine, pokretnine niti ikakvu opremu u svome vlasnistvu. jedino sto ima je racun u banci sa par sto eura od clanarina.

hvala.

uređeno: od mk2022
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija