Jump to content

da li dobivam zaostatke???


beni

Preporučene objave

01.12.06. sam bio na 1. stupanjsko vještačenju kod hzmo, nakon mišljenja sam se žalio i sve je sad otišlo na reviziju u ministarstvo branitelja.

pa se sad pitam od kad mi se priznaje pravo na mirovinu, da li od 01.12.06. ili kad revizija riješi slučaj.

inače zaposlen sam i po riječima referenta dobio sam profesionalno oboljenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pravo na mirovinu ti se priznaje od 01.12..06 godine samo ovdje nisi precizirao na osnovi kojeg dokumenta si se žalio.Koliko je meni poznato riješenje dobivaš od revizije pa mi nije jasno da si se žalio na mišljenje 1. stupanjske komisije hzmo.To bi po meni bio jedinstven slučaj.Meni recimo 1.stupanjski vještak ne da nije dao pismeno mišljenje nego ni usmeno koliki je njegov prijedlog.Stvarno mi nije jasno pa mi molim te odgovori.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

stvar je vrlo jednostavna i dokazuje da stvari ipak šljakaju.

žalio sam se na mišljenje vještaka u 1. stupnju jer je napisao da je bolest u fazi liječenja.

a ja se žalio poslao sve papire i noviju dokomentaciju i vještak u ZG riješio da imam pravo na mirovinu, kakkvu i s kojim omjerom ne znam nije ni važno, glavno da imam za psihijatra i fitnes da mogu funkcionirati.

nadam se da će na reviziji isto biti normalni pa da se sve lijepo završi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija