Jump to content

vlasnički list


anonimno

Preporučene objave

Dosad mi je na vlasničkom listu bila stara adresa i sad sam promijenio prebivalište na adresu kupljenog stana. Zanima me što je sve potrebno da bi mi i adresa prbivališta i u vlasničkom listu bila ista.

Mogu li imati problema pri prodaji stana ukoliko mi se razlikuju adresa u vlasničkom listu i u osobnoj ili je dovoljno kod javnog bilježnika ovjeriti nekakvu izjavu da bi se to riješilo???

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dostavi na gruntovnicu uvjerenje o prebivalištu iz MUp-a (original !) iz kojeg će biti vidljiva promjena adrese, popuniš 2 prijedloga koje dobiješ na gruntovnici, platiš sudske pristojbe (50,00 kn mislim, ali nisam 100% sigurna za iznos) i to je to!

 

sada to relativno brzo rješavaju tak da za koji mjesec eto tebe s novom adresom u vlasničkom listu

 

lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U prethodnom pšostu je uputa točna, i takse su 50,00 kn.

Druga mogućnost je da kada prodate kupcu predate uvjerenje o prebivalištu pa da on može kod uknjižbe dokazati istovjetnost osobe prodavatelja na taj način (u biti ako uskoro namjeravate prodati to vam je rješenje jednostavnije, a ako ne prodajete, svakako preporučam uskladiti podatke, jer nikad se ne zna).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija