Jump to content

etažiranje


anonimno

Preporučene objave

Hvala na profesijonalnosti i brzini Vašeg odgovora.Kako će za etažiranje stanova u zgradi gdje je moj stan trebati vremena,zbog dogovora između stanara jer dolaze u različito doba godine,zanima me koliko se umanjuje vrijednost prodaje stana.Kuća u kojo je moj stan se nalazi 50 metara do mora,podneblje Makarske rivjere.Kada se raspitujem za cijenu kvadtatnog metra dobivam različite informacije.Kako zaista pomažete molim Vas da me informirate o trenutačnoj vrijednost kvadrata ove lokacije.

Unaprijed zahvaljujem .S poštovanjem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,hvala na vašoj profesinosanosti i vašooj pomoći.S obzirm da mi vaši odgovori pomažu,molim Vas ponovo da mi vezano uz prijašnje pitanje pomognete u informaciji kolika je cijena jedno m2 stana koji se nalazi 50-100 metara do mora.Kako je stan već oglašen za prodaju molim Vas da mi pomognete oko formiranje cijene.

Unaprijed se zahvaljujem.

S poštovanjem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

Već ste upoznati sa slijedom mojih problema.Stan je već oglašen za prodaju.Da li je vlsnički list dokument koji se nalazi u poreskoj upravi gdje je evidentirano da sam platila porez na moj stan ili je mjerodavan kuporodajni ugovor ovjerene kod javnogh bilježnika.Šta se smatra vlasničkim listom.Pratim pitanja i odgovore te Vas još jednom molim da mi kažete da etažiranje stana koje će se vršiti u nekom periodu????nije pravna smetnja za prodajnu stana.

Još jednom se zahvaljujem i molim da mi se što prije oglasite.Lakše se diše :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija