Jump to content

prošla sam ispit


poison_ivy

Preporučene objave

E ljudi moji, prođe i ta muka.

Ja sam polagala za administrativnog referenta u DIRH-u. Nije bilo toliko strašno, ispitivači su nam bili super, pomagali bi kad bi netko zapeo, najvažnija stvar kod svega je :NEMOJ ŠUTIT.Nema veze ako i ne znaš, ako misliš da je to odgovor reci ga, ako si u krivu zaustaviti će te i pomoći malo, ali ako šutiš onda oni ne znaju što je u tvojoj glavi.

posebni dio mi je bio super, dobiješ po 2-3 pitanja, poslije te to pita ništa strašno.

Jedino strašno je to šta smo tamo stali od 11 ujutro do 17 popodne, a ne možeš izaći vani zapalit cigaretu, jer sve ide ko po traci.Piješ onu vodu i čekaš.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posebni dio se sastoji doslovno od posla koji obavljaš,dakle, pošto se ja bavim administracijom, meni je bilo nabroji sve glavne knjige i sporedne i objasni svaku od njih i objasni tijek nekog predmeta od primitka podneska pa kroz knjige, do inspektora, u pisarnicu i vračanje pisarnici.

Kad smo to napisali poslije jedan stariji čovjek(simpatičan za nevjerovati) te pita to isto možda ubaci koje pitanje ali samo što se tiće struke.

Tako je nekim ljudima do mene je bilo da napišu rješenje ili zaključak (naravno koji su se bavili s tim).

Znaći ukratko ono što radiš na poslu to te pita.

Eto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Oni koji na poslu i pišu neka rješenja i zapisnike ili zaključke bilo bi dobro da ponesete neki primjerak, jer kad podijele pitanja oni odu iz sobe i slobodno možete prepisivati ili se malo podsjetiti.To je dobro jer koji put vam jednostavno mozak stane.

Ali baš je tako ono što radiš to i pišeš na pismenome.Mislim da budu po 2 ili max.3 pitanja ovisi o dužini odgovora.

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija