Jump to content

Susjeda i mati


jasen

Preporučene objave

:-x Pa problem i sa susjedom. Kaže majci daj joj deset kuna za pivo i istjeraj je vani da pije!? Naime, ja imam više obrazovanje, a one dvije jako loše, niti osrednje, ali one su zaposlene, a ja ne. Jako trpim zbog njihove ljubomore, a osim toga, nisam naročito sklona alkoholu. Susjeda i majka me klevetaju da sam alkoholičar (urade sve da me istjeraju iz kuće, a onda klevetaju da sam išla piti). Ja osim svih problema koje imam, zbog njihovih kleveta ne mogu naći prikladan posao. Osim toga toliko su me zlostavljale da sam jedno vrijeme uzimala lijekove za smirenje, a onda bi one dvije ogovarale okolo da sam i luđakinja koja izmišlja stvari. zbog njihovog osobnog emocionalnog nezadovoljstva mnogi su ljudi stradali, a i ja lagano umirem u kući trpeći sva ta iživljavanja.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana Jasen , mislim da je rješenje Vašeg problema vrlo jednostavno i lahko ostvarivo.

Nemojte tražiti prikladan posao jer se to može shvatiti da izbjegavate raditi i da ste bitanga koja živi na grbi roditelja.

 

Prihvatite bilo kakav posao , dio plaće dajte mami za režije i svi će Vam pjevati hvalospjeve.

Ako se maltretiranje nastavi i nakon toga otiđite u podstanare .

 

Želim Vam odlično zdravlje i brzo pronalaženje posla !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija