Jump to content

prisluškivanje


anonimno

Preporučene objave

Već sam napisao jedan post na slično piutanje pa ga kopiram ovdje:

 

Takve stvari se ne primjećuju ukoliko se radi o digitalnom načinu prisluškivanja (danas "redoviti " oblik prisluškivanja, s tim da ovo "redovita" ne znači da se mnogi prisluškuju, već ako se prisluškuje, da se koristi ova metoda)

 

Kada bi vam netko stavio mikrofon (tzv. "bubu") u telefon, onda bi moglo doći do interferencija, pa bi možda i mogli osjetiti šumove)

 

Ako imate bežični telefon "žnj" marke, onda je moguće da mu smetaju frekvencije nekih obližnjih uređaja pa da se zato sojećaju smetnje. Osobno mi se dogodilo da sam slučajno uhvatio na radiju telefonski razgovor susjede.

 

Inače ako sumnjate da se radi o tajnim službama, prijateljica može pismenim putem zatražiti njihovo očitovanje o tome da li je se prisluškiva i na to su vam obvezni odgovoriti (osim u iznimnim slučajevima)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nevjerujem da je netko bezveze prisluškuje

vjerovatno ima razlog

ali neka napravi klopku

 

neka je nazove neko deseti i dogovorite kao neki sastanak na nekom mjestu gdje ce te vi moc provjerit da li vas netko gleda ili promatra....ako se prisluškujue vjerovatno se i prati...

ili jos bolje u neki kafic i vi otidite tamo dosta prije i promatrajte koje sve osobe ulaze i izlaze

 

i usput zasto misli da je netko prisluskuje

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija