Jump to content

Hitno molim za savjet!


fafy

Preporučene objave

Poštovani,

 

radi se o specifičnoj situaciji koju ću Vam sada detaljno objasniti. Naime, studentica sam 4.god. i imam još nekoliko ispita do kraja studija.Krajem 2.mjeseca zaposlila sam se u jednoj većoj agenciji, preko studentskog ugovora. U oglasu je bilo napisano da se radi o sezonskom poslu,međutim ja sam primljena na mjesto na kojem je potreban zaposelenik tijekom cijele god.i moj tadašnji šef mi je dopustio da idem na ispite tako da mogu sto prije diplomirati i ostati raditi. Sa mnom u uredu također radi još jedna kolegica, koja je među ostalim i voditeljica odjela.Međutim, doslo je do promjene uprave, tako da je nažalost otišao i naš šef i sve se činilo da se dovede treća osoba koja nije bila potreba, no na kraju nije dovedena do sada. Novi šef je non stop pitao moju kolegicu kakva sam ja itd.,s namjerom da ona rece da nisam dobra itd.,medutim to se nije dogodilo i do sada nam nitko nije dosao.Zanima me s obzirom da sam ja studentica zasto iz kadrovske službe govore da se studenti ne mogu držati iza 1.10.To mi nikako nije jasno kada sam kao studentica sve 4 godine po cijelu god.radila razne poslove.Budući da se moji nadredeni nemaju zasto pozaliti na moj rad, i da cu diplomirati u 11 mj.,molim Vas da mi recete moja prava,i ovo što mi nikako nije jasno zasto ne bi mogla raditi do kraja 11 mj.preko studentskog ugovora.

 

Unaprijed zahvaljujem na Vašem odgovoru

 

Ivona :-):-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem puno na odgovoru, medutim nesto me jos zanima sto ste mi vjerojatno zaboravili odgovoriti. bila sam pitala u proslom mailu sto se tice toga da iz kadrovske sluzbe govore da se preko student servisa moze raditi do 1.10.to mi nikako nije jasno kad sam kao studentica radila tijekom 4 godine studija po cijelu godinu preko student servisa.

Ljubazno Vas molim da mi odg.na ovo?

 

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem puno na odgovoru, medutim nesto me jos zanima sto ste mi vjerojatno zaboravili odgovoriti. bila sam pitala u proslom mailu sto se tice toga da iz kadrovske sluzbe govore da se preko student servisa moze raditi do 1.10.to mi nikako nije jasno kad sam kao studentica radila tijekom 4 godine studija po cijelu godinu preko student servisa.

Ljubazno Vas molim da mi odg.na ovo?

 

Unaprijed zahvaljujem

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija