Jump to content

Prijenos broja...


Djoni-Brafo

Preporučene objave

Pozdrav svima...

 

Trebao bih savjet: 4.6.2007. u 16h izvršen je prijenos mog broja iz t-mobile u tele2 mrežu (prepaid - na bonove). Od tada je nemoguće nazvati moj broj iz t-mobile mreže (čuju se tri tona različite visine - signal za nepostojeći broj). Isto tako nije moguće uspostaviti poziv iz fiksne mreže prema mojem broju (čuje se ton zauzetosti). Pozive i poruke iz tele2 i vip mreže primam bez problema. Također, ja sa svojeg broja mogu upućivati pozive prema svim mrežama.

Zvao sam tele2 službu za korisnike 7-8 puta, upozoravao, prijetio, molio, ali oni ili ne žele ili ne znaju riješiti problem. Također sam zvao t-mobile službu za korisnike ali oni su me pristojno otpilili da nisam više u njihovoj nadležnosti (to sam i očekivao :roll:).

Čini mi se kao da ispaštam zbog prepucavanja dviju konkurentskih firmi. :-x

Je li netko imao sličnih iskustava?

Postoji li nekakva (ne)državna institucija kojoj bih se mogao obratiti i podnijeti prijavu protiv operatera i eventualno ih prisiliti da riješe problem? :misli:

 

Hvala. :mig:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija