Jump to content

pitanje


nezadovoljna

Preporučene objave

Ljubazno, ako to još netko shvaća kao takvo, molim odgovor na nekoliko pitanja. Radim kod privatnog poslodavca koji dužinu godišnjeg određuje samovoljno /14 dana/,platnu listu ne daje uz plaću, ne želi niti čuti o davanju papira za kredit.

Osim onog da promjenim poslodavca, rado bih, molim ozbiljan i suvisli odgovor. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ljubazno, niste postavili niti jedno jedino pitanje, a kamoli nekoliko.

Vjerojatno i sami znate da poslodavac krši sva Vaša prava i vjerojatno još podosta toga. Pitanje je da li ste uopće prijavljeni, zašto inače ne bi dao papire za kredit?

Godišnji po zakonu ne može biti manji od 18 dana. Vjerujem da i to znate.

Još ako Vam i plaću daje u kešu...

 

Ne znam što bi Vam rekao, prijavite ga, natovarite mu inspekciju. Zaslužio je, u to nema sumnje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Čuj, dok tražiš drugi posao (kao i ja i još puno nas), evo ti nešto malo, da te utješim....da nije tužno bilo bi smiješno......ja moram svoj godišnji odrađivati! A svaki dan radim 10h, iako je po ugovoru, i mojem i kolektivnom, tjedan 40h. No, nitko mi ne plaća prekovremene, da se razumijemo. Dakle, svaki tjedan 20h prekovremenih. Pitam ženu u kadrovskoj da mi nije baš jasno kada budem to odrađivala, nedjeljom ili kako? :bonk:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija