Jump to content

zalba visokom prekrsajnom sudu


ps1ho

Preporučene objave

Žalba obično sadržava:

- akt na koji se žalite (u vašem slučaju prekršajni nalog uz navođenje broja prekršajnog naloga)

- zbog čega se žalite

- tko se žali

- potpis

 

E sada. Zbog proteka roka vama je očito potreban povrat u prijašnje stanje. U navođenja da tražite povrat u prijašnje stanje trebate navesti koji je to opravdani razlog zašto niste u roku podnijeli prigovor na prekršajni nalog na koji ste imali pravo u roku 8 dana od uručenja (to ne može biti "zaboravio sam", "majka mi ga stavila u ladicu", "imao sam obveza" i slično).

 

Uz taj zahtjev ulažete prigovor.

 

Ako se pak želite žaliti Viskom prekršajnom sudu sumnjam da ćete uspijeti ako mislite krojiti neku priču i smatram da je povrat u prijašnje stanje bolja opcija.

Uvjet za povrat u prijašnje stanje je da nije prošlo više od 3 mjeseca da ste propustili uložiti prigovor i da nije prošlo više od mislim 8 dana od kada je prestala nemogućnost ulaganja prigovora (npr. nije prošlo više od 8 dana od kada ste izašli iz bolnice)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija