Jump to content

Prometna nezgoda i ucesce stranke od 30%


akazdenko

Preporučene objave

pozdrav svima,

 

imao sam prometnu (apslutno neduzan :)) prije 10ak dana i osig kuca (Zagreb osig.) mi je prosli tjedan dala Zapisnik o izvidu stete u kojem je navela da se mijenja poklopac motora ali uz ucesce stranke od 30%. Cinjenica je da na "haubi" bilo ostecenja od tuce (grad, krupa) ali ne bitnih ne vjerujem da je tih 30% realna vrijednost pa molim za neki primjer prigovora koji moram uputiti osiguranju

.

Isto tako, naveli su i da je popravak do 4000kn rentabilan sve preko toga nije a po sluzbenoj ponudi (na temelju tog izvida koji po izjavama ekipe u servisu nije kompletan, i da ce biti jos stvari koje ce morati srediti) koju sam dobio popravak je oko 6500kn. pretpostavljam da ce proglasiti totalnu stetu i sada nemam pojma sto ciniti? koje su mogucnosti da se auto popravi jer auto realno vrijedi oko 12000 kn dok meni vrijedi puno vise (nemam drugi, ostajem bez prijevoza, pati mi posao itd itd...)

 

ako je procijenjena vrijedsnot vozila recimo 12000kn koliko oni meni isplacuju za navedenu stetu? da li ostaci ostaju meni ili ne, pod kojim uvjetima....

 

i da stvar bude jos bolja, registracija vrijedi do kraja 7 mjeseca, idem na godisnji pocetkom 8 pa bi sve ovo trebao srediti u iducih 15ak dana, sto ne vjerujem da je izvedivo :(

 

fala svima i lp

 

Zdenko

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve o obračunu totoalne štete pisali smo na ovom forumu.

Pomoću pretraživača možete pronaći odgovor.

 

Ako niste zadovoljni procjenom pišite prigovor i tražite analitički izračun kako su došli do iznosa kojega vam nude.

Za pisanje prigovora nema posebnog obrasca. Dovoljno je da napišete: Podnosim prigovor na zapisnik o izvidu i molim da mi analitički predočite....... itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija