Jump to content

Iseljenje jednog bračnog partnera iz zajedničkog stana


Mulder

Preporučene objave

Dakle, dvojni objekat je u vlasništvu mojeg oca 1/2, bake 1/3 i mene 1/6. Novi dio dvojnog objekta je većim dijelom izgrađen i uređen u stan tijekom trajanja braka (koji još nije razveden). Većina radova i materijala realizirana je u vlastitoj režiji mene i mojeg oca, i nema nekih računa, osim stambenih kredita dizanih i otplaćivanih (još se otplaćuju) od strane mene i mojeg oca. Sa suprugom ne živim u zajedničkom domaćinstvu od 5.2006., a krajem 4.2007. ona se sama iselila iz stana, uzela većinu svojih osobnih i drugih stvari i ne dolazi u taj stan već više od 3 mjeseca. Prije nekoliko dana je došlo do incidenta jer je ona htjela, unatoč zabrani mene i oca, nasilno ući u taj stan i dvorište, vičući da ona tu ima pravo opet vratiti se kad i kako želi!? Moj odvjetnik mi nije baš znao jasno i bistro razložiti opcije ove situacije, a mene interesira, da li dakle ona može (a obzirom da još nije okončan brakorazvod i nije došlo do podjele bračne stečevine) može samo "tako"doći kad i kako hoće i napr. ponovno se vrattiti-useliti, a nakon što je dakle prije više od 3 mjeseca samovoljno otišla i

napustila stan (i dvoje mldb. djece usput!)? Kakve su moje zakonske-pravne mogućnosti da to priječim i opstruiram!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija