Jump to content

kradja identiteta


murbella

Preporučene objave

sad cete vec pomisliti da sam stvarno biser, ali valjda jesam! na index.hr forumu imam profil. na istom forumu sam na topicu "to sam ja" postala slike na kojima mi se vidi lice. naime pristojno je, ah glupog li vjerovanja, predstaviti se donekle ljudima a kojima komuniciras. medjutim, obzirom da su moje stavovi ponekad kontroverzni a jezik dug, natovarila sam si lijep brij virtualnih "neprijatelja". koji su danas otvarali nickove poput "teksaska flundra" i za awate stavljali moje fotografije. no sad, koliko ja poznajem pravo (malo do nikako) to moze potpadati pod kradju identiteta iako su moje fotografije bile na netu s mojom "dozvolom". ili? zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moje skromno znanje iz tog područje, nije garancija da sam u pravu, ali gđica - murballa, nije ispod svoje slike stavila svoje osobne podatke, već se TA fotografija mogla "izsjeći" iz bilo kog medija, te se nebi moglo tvrditi da su klevetnici, bili upoznati sa tim da se radi o stvarnoj fotografiji iste osobe koja se javljala na forumu. Mozda nisam u pravu, ali bi se teško mogla dokazati namjera da se bas nju uvrijedilo. :baba:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da je dotična napisala ispod nicka "to sam ja", ali sve i da nije izrezivanje te slike i stavljanje novog nicka "teksaska flundra" bi se moglo podvesti pod uvredu, ali stoji vaša konstatacija da je dokazivanje upitno. Naime ako je novi nick uveden da bi se upravo taj novic nick koristio za diskreditaciju slike osobe (npr. sam sebe vrijeđa u posjeti foruma)jasno je da je cilj "krađe" slike bio da se uvrijedi osoba čija je slika zloupotrebljena

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija