Jump to content

Ima li zastara za cl.98. KZ


Beli30

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...

Apsolutna za čl.99.st.1 je isto 6 godina. Glede vjerojatnosti zastarjevanja vašeg slučaja, to je teško predvidjeti, 2 i pol godine do zastare nisu malo, a suci žurno postupaju u takvim slučajevima kada im se bliži kraj. Osobno sam se par puta uvjerio kako hrvatsko pravosuđe može biti itekako efikasno kada sucu puše za vrat zastara

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 godina kasnije...

Lijep pozdrav,

jako bi vas molio neki odgovor jer sam u totalnoj "banani",

i bilo kakvo mišljenje bi mi pomoglo..

tereti me se po ovom članku, stavak 1. i 4.,

s tim da se radi i o čl. 318. st.3..

na uvjetnoj sam kazni zbog posjedovanja manje količine marihuane, neznam da li to ima veze jer nije isti slučaj ali da naglasim da sam već kazneno osuđivan..

ugl. kad se to dogodilo bio sam mrtav pijan i izmjereno mi je negdje 2 promila i nešto,s time da kad sam pušten iz pritvora sam dobio onaj papir o uhićenju na kojem je stajalo samo remećenje javnog reda i mira.. ja neam pojma ni kako ni šta se sve to skupa dogodilo, svjedoka nemam, znači policijski službenici VS ja..

pitanje je da li je moguće dobiti uvjetnu kaznu i da li mene kao redovnog studenta mogu zatvoriti na tih 8 mjeseci valjda :-?

jako bi mi dobro došao bilo kakav savjet,

unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija