Jump to content

Kazna za voznju u krivom smjeru jednosmjernom ulicom?


jeremija

Preporučene objave

Zanima me kolika je kazna za voznju kroz jednosmjernu ulicu u krivom smjeru.

 

Naime, neki dan, dolazim ja do te jednosmjerne ulice (ima 2 trake, do prosle godine je to bila dvosmjerna ulica), i posto je bilo prijepodne, prometa nije bilo, pa rekoh idem si prikratit put a ionako sam trebao samo do parkinga, koji je 10 metara od pocetka ulice. Propustim jedno vozilo koje je dolazilo iz te ulice, i udjem u ulicu, sparkiram se tih 10 metara dalje, kad eto ti murje, valjda su bili 2 auta iza mene, nisam ih ni skuzio.

I pita mene lik da sta ja to zivim tu u toj ulici pa sam si isao put prikratit. Ja kazem, ne, tu mi cura zivi dosao sam po nju.

I nista dam ja njemu vozacku i prometnu i vrati se on nakon par min i kaze kako cu biti prekrsajno prijavljen.

Al mi nije rekao kakve ce bit kazna ni nista. :-?

 

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na cesti na kojoj su kolničke trake fizički odvojene jedna od druge, na cesti s kolnikom za promet u oba smjera na kojem postoje najmanje četiri obilježene prometne trake kao i na cesti s kolnikom za promet vozila samo u jednom smjeru, vozač se ne smije vozilom kretati kolničkom trakom namijenjenom za promet vozila iz suprotnog smjera, odnosno u suprotnom ili zabranjenom smjeru.

 

 

 

2.000,00 kuna, tri negativna boda i zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom u trajanju od dva do šest mjeseci.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija