Jump to content

ukida li presuda o novoj visini alimentacije ovrhu?


Anastasia62

Preporučene objave

Moj slučaj je sljedeći: zbog neplaćanja alimentacije od 1500 kn ukupno za troje djece, zatražila sam ovrhu na plaću bivšeg supruga, koja je stupila na snagu 2003. godine. U međuvremenu sam zatražila povećanje alimentacije i sud je presudio u korist djece. Sada su dvojica od njih punoljetna i redovno se školuju, pa je otac zatražio da alimentacija ide na njihov račun, što je sud potvrdio. Međutim, otac traži da mu se iznos njihove alimentacije više ne odbija od plaće i prosljeđuje na račun djece, nego da on sam uplaćuje novce na njihov račun. Budući da je moj bivši suprug već radio sve da ne plaća alimentaciju, do toga da je čak zatražio godinu dana neplaćeno u firmi dok je trajao sudski postupak, sumnjam da će uredno izvršavati svoju obvezu. Zato Vas pitam ukida li nova presuda već postojeću ovrhu, jer se u sudskom rješenju nigdje ne spominje firma u kojoj otac radi i koja je do sada ustezala alimentaciju od plaće, nego stoji da je moj bivši suprug dužan plaćati... Molim Vas brzo mi odgovorite! Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija