Jump to content

Održavanje zgrade


Skylark1

Preporučene objave

Ulaz u kojem živim je u bloku s još 3 ulaza i ta tri ulaza žele obnoviti krov. Stanari na mom ulazu ne žele popravljati krov jer nama ne curi. No stanari sa susjednih ulaza nas pritišču da i mi moramao sudjelovati. A obnavljanje krova će izvesti jedan od stanara sa susjednog ulaza, tj. njegova firma! (jako uvjerljivo) I još ne daju garanciju jer kako su napisali "naknadno postavljanje antena (nakon obnavljanja) je RIZIČAN posao! E sad moja pitanja su Mora li moj ulaz stvarno sudjelovati? Mogu li oni bez nas skinuti novac s naše pričuve? I treba li javni natječaj za te radove (razgrniti šljunak pokrpati gdje curi i vratiti šljunak) Te nije li određeni stanar u sukobu interesa?

 

 

HVALA!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tvoj ulaz ne mora sudjelovati, nitko vas ne može nasiliti jer se radi o izvanrednim poslovima zajedničkih dijelova zgarde i tu se moraju suglasiti svi suvlasnici.

Ne nemogu skinuti bez Vas novac s računa zajedničke pričuve.

Javni natječaj za te radove ne treba.

Određeni stanar nije u sukobu interesa.

Napomena - garancija treba postojati svakako barem dvije godine na radove i uobičajeno je 10 godina na materijal.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija